TV/ArtıMedya

ArtıMobil İletişim, kendi bünyesinde kurmuş olduğu televizyon yönetim ve işletme departmanı olan ArtıMedya departmanı ile hem ArtıMobil’in sahip olduğu tematik televizyon kanallarını, hem de bu konuda profesyonel hizmet almak isteyen diğer tematik televizyon kanalı sahibi kurumlara hizmet vermektedir.

Türkiye, Avrupa, Orta Asya, KKTC, İran, Irak ve Türk Cumhuriyetlerinde seyredilmekte olan Türksat Uyduları üzerinden yayın yapan ArtıMedya’nın işletmekte olduğu tematik televizyon kanallarında tematik kanal konsepti içerisinde yeralan tüm interaktif ve canlı programlar, prodüksiyonlar, kesintisiz, kaliteli ve güncel olarak izleyiciye ulaştırılmaktadır.

ArtıMobil İletişim bünyesindeki ArtiMedya departmanının yönetim ve işletme açısından temel prensibi izleyici memnuniyetidir, bu memnuniyet izleyiciyle ArtiMedya arasında mükemmel bir sinerji ile devam etmektedir. Bunun sonucunda da ArtıMedya’nın Türksat Uyduları üzerinden izleyiciye ulaştığı kanal sayısı her geçen gün artmaktadır ve artmaya da devam edecektir.

Artık ortağımız Orka Medya ile Medya sektöründe yapım, prodüksiyon, reklam filmi, film müziği alanlarında da hizmet veriyoruz.